Новини 2018-12-25 14:31

Росія розширила санкції проти України

Мєдвєдєв заявив, що метою відповідних дій є так званий "захист інтересів російської держави".

Росія у вівторок, 25 грудня, розширила перелік фізичних і юридичних осіб України, на яких будуть накладені санкції. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв.

 

Він заявив, що 25 грудня підписав відповідну постанову.

 

"Список фізичних і юридичних осіб України, щодо яких будуть застосовуватися спеціальні обмежувальні заходи, розширено. Я підписав відповідну постанову. Це зроблено для захисту інтересів російської держави, компаній і громадян Росії", – наголосив Мєдвєдєв.

 

 

Нагадаємо, 1 листопада Росія запровадила санкції проти України, а саме – щодо 322 фізичних та 68 юридичних осіб. Так, економічні обмеження проти України передбачають: блокування (замороження) безготівкових коштів, замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії; заборону на переведення коштів за межі Росії. Зокрема, у так званий "санкційний спилок" потрапили лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшка та син українського президента Олексій Порошенко. Водночас самого главу держави Петра Порошенка та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана санкції не торкнулися.