Новини 2018-12-26 19:59

РНБО затвердила основні показники державного оборонного замовлення на 2019-2021 роки

Турчинова наголосив, що в 2018 році до ЗСУ поставлено понад три тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів.

Рада національної безпеки і оборони України в середу, 26 грудня, розглянула та затвердила основні показники державного оборонного замовлення на 2019-2021 роки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Секретар РНБО Олександр Турчинова наголосив, що за підсумками виконання державного оборонного замовлення у 2018 році до Збройних сил України поставлено понад три тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів, понад 450 тисяч ракет і боєприпасів.

 

Водночас він нагадав, що законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" фінансування завдань оборони і безпеки збільшено на 33,3 млрд. гривень порівняно з минулим роком, і передбачено у сумі 212,0 млрд гривень, що складає 5,37 % валового внутрішнього продукту.

 

"У 2019 році буде завершено низку пріоритетних проектів зі створення ракетної та ракетно-реактивної зброї", – підкреслив Турчинова.

 

Так, за його словами, насамперед це стосується ракет зі збільшеною дальністю ураження, комплексу крилатих ракет наземного базування для знищення морських цілей, що значно посилить берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя України.

 

"Будуть підтримуватися перспективні розробки та виробництво озброєння і військової техніки, важкої гаубичної артилерії, засобів протиповітряної оборони та зв'язку, бронетанкової техніки, розширено виробництво боєприпасів та снарядів", – додав секретар РНБО.

 

Крім того, він вказав, що вся нова зброя та військова техніка мають відповідати стандартам НАТО.

 

Нагадаємо, підприємства Укроборонпрому упродовж 2018 року передали українським силовим структурам понад 2500 одиниць високоточного озброєння, що стало можливим завдяки новітнім виробничим лініям з високоточними станками.

схожі новини