Новини 12:43

Кабмін розширив ембарго на російську продукцію

В уряді додали, що відповідні зміни наберуть чинності через 10 днів після публікації постанови.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про розширення списку російських товарів, що заборонені для імпорту. Про це в четвер, 27 грудня, повідомляє РБК-Україна

 

Зокрема, перелік заборонених до імпорту з Росії товарів доповнили наступними позиціями:

 

  • крохмаль кукурудзяний;
  • глюкоза та сироп з глюкози, без вмісту фруктози або з вмістом менш як 20 мас. % фруктози в сухому стані;
  • глюкоза та сироп з глюкози, з вмістом у сухому стані не менш як 20 мас. %, але менш як 50 мас. % фруктози, крім інвертного цукру;
  • мальтодекстрин і мальтодекстриновий сироп.

 

Крім того, у Кабміні додали, що відповідні зміни наберуть чинності через 10 днів після публікації постанови.

 

Нагадаємо, 30 грудня уряд схвалив дві постанови про контрдії на незаконні дії Російської Федерації. Перша постанова - про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять із РФ. І друга постанова - про ставки ввізного мита стосовно товарів, що походять із РФ.

 

Кабінет Міністрів з 10 січня 2016 року заборонив ввезення в Україну російських товарів. Згідно з постановою уряду №1147, заборона діятиме до 5 серпня 2016 року або до скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України.

 

Також Кабмін 20 січня розширив введене з 10 січня 2016 року ембарго на постачання в країну низки російських товарів ще більш ніж 70 товарними позиціями. 

схожі новини