Новини 2018-12-27 14:10

В Україні створять новий Національний одеський медуніверситет

Новий ВНЗ буде створений на базі Одеського національного та Кримського державного медуніверситетів.

Міністерство охорони здоров'я в четвер, 27 грудня, повідомило, що в Україні буде створений новий Національний одеський медичний університет. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"В Україні буде створено новий Національний одеський медичний університет на базі Одеського національного медуніверситету та Кримського державного медуніверситету ім. С.І.Георгієвського. Оргпроцеси не вплинуть на поточний навчальний процес", – йдеться в повідомленні.  

 

Нагадаємо, 3 вересня Міністерство охорони здоров’я повідомило, що вважає незаконними вибори нового виконувача обов’язків ректора Одеського національного медуніверситету замість призначеного МОЗ в.о. ректора Костянтина Аймедова. За даними відомства, у результаті голосування "простим підняттям рук, без належної фіксації та мандатів, учасники незаконних зборів "висловили недовіру" призначеному МОЗ України в.о. ректора Костянтину Аймедову та проголосували за призначення на цю посаду голови профкому Юрія Сухіна".

 

10 грудня МОЗ повідомило, що невідомі захопили Одеський національний медичний університет (ОНМедУ). За даними відомства, зазначені особи звільняють працівників університету та знищують офіційну документацію.