Новини 2018-12-27 16:26

Кабмін підтримав створення нового Національного одеського медуніверситету

Студенти Одеського національного та Кримського державного медуніверситетів продовжать навчання в новому виші.

Уряд ухвалив рішення про створення Національного одеського медичного університету на базі Одеського національного медуніверситету та Кримського державного медуніверситету імені Георгієвського. Відповідні рішення Кабінет міністрів схвалив у четвер, 27 грудня.

 

Як зазначається, студенти Одеського національного медичного університету та Кримського державного медичного університету імені Георгієвського продовжать навчання в новому виші.

 

Як повідомлялося, 27 грудня Міністерство охорони здоров'я повідомило, що в Україні буде створений новий Національний одеський медичний університет. 

 

Нагадаємо, 3 вересня Міністерство охорони здоров’я повідомило, що вважає незаконними вибори нового виконувача обов’язків ректора Одеського національного медуніверситету замість призначеного МОЗ в.о. ректора Костянтина Аймедова. За даними відомства, у результаті голосування "простим підняттям рук, без належної фіксації та мандатів, учасники незаконних зборів "висловили недовіру" призначеному МОЗ України в.о. ректора Костянтину Аймедову та проголосували за призначення на цю посаду голови профкому Юрія Сухіна".

 

10 грудня МОЗ повідомило, що невідомі захопили Одеський національний медичний університет (ОНМедУ). За даними відомства, зазначені особи звільняють працівників університету та знищують офіційну документацію.