Новини 2018-12-28 14:56

"Обговоримо в Росії". Ердоган відреагував на введення війська Асада в Манбідж

Президент Туреччини заявив, що турецька делегація вирушить до Москви для обговорення ситуації в Сирії.

Останні події у сирійському районі Манбідж, куди напередодні увійшли сирійські урядові військ, є спробою чинити психологічний вплив на ситуацію в регіоні. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, передає турецьке агентство Anadolu.

 

Зокрема, турецький лідер відзначив, що єдиною метою Анкари є ліквідація загрози ІДІЛ.

 

"Туреччина виступає проти розколу Сирії. Ми націлені на видворення терористів з Сирії. Якщо терористи покинуть Сирію, то відпаде необхідність у діях Туреччини", - зауважив Ердоган.

 

Крім того, він наголосив, що вранці 29 грудня турецька делегація вирушить до Москви для обговорення даного питання. Він додав, що до складу делегації під головуванням глави МЗС увійдуть міністр нацоборони, глава розвідки, спецпредставник президента і посол Туреччини в Москві. 

 

Нагадаємо, 28 грудня сирійські урядові війська вперше за багато років увійшли в раніше контрольоване курдами місто Манбідж після того, як курдські збройні Загони народної оборони (YPG) звернулися з проханням до сирійського уряду Башара Асада захистити місто від нападу Туреччини. Зокрема, у Генштабі Збройних сил Сирії завили, що армія забезпечить "повну безпеку всіх громадян Сирії і та інших, хто перебуває у цьому регіоні".