Новини 17:00

На Яворівському полігоні збудували навчальний комплекс ЗСУ "Бій в населеному пункті"

На базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти вночі.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина А4150, також відомий як Яворівський військовий полігон) завершили будівництво навчального місця "Бій в населеному пункті". Про це у понеділок, 31 грудня, повідомив Український мілітарний портал.

 

Зазначається, що у травні 2018 року Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ оголосив тендер на виконання робіт із "Будівництва навчального місця "Бій в населеному пункті". За даними порталу, витрати склали майже 40 млн гривень.

 

 

Повідомляється, що на базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі.

 

 

Зокрема, серед занять які плануються проводитися на цьому навчальному місці - це оборона та наступ в умовах населеного пункту, патрулювання в умовах населеного пункту, виконання пошукових операцій в населеному пункті, дії на техніці в умовах населеного пункту та проведення інших практичних занять за різними темами

 

Як повідомляли, президент України Петро Порошенко передав ЗСУ нову та модернізовану військову техніку.

схожі новини