Новини 13:08

Телеканал CNN назвав "російським" окупований Сімферополь

Свою чергою, посольство України в США наголосило, що CNN не варто "слідувати російському сценарію".

Американський телеканал CNN оприлюднив фото окупованого Сімферополя, на якому вказав, що місто є нібито "російським". Про це повідомило посольство України в США.

 

 

Так, у диппредставництві відреагували на відповідний інцидент, наголосивши, що CNN не варто "слідувати російському сценарію".

 

"Ми сподіваємося, що наші друзі з CNN краще перевірятимуть факти і вибиратимуть контент. Сімферополь – українське місто в Криму, який окупований Росією. Не слідуйте російському сценарію", – підкреслили в посольстві.

 

Нагадаємо, чеське видавництво Kartografie Praha видало виправлений географічний атлас із окремим роз'ясненням про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі. 

 

Раніше стало відомо, що українське дитяче видавництво "Ранок" випустило книжку "Рослинний світ" із картою, на якій окупований Криму позначений як частина Росії.

 

Як повідомлялося 23 липня, австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту "Глобальний індекс рабства", на якій окупований Криму позначений як частина Росії.  24 стало відомо, що правозахисна організація виправила карту.

схожі новини