Новини 2019-01-03 18:21

The Economist: Нафта у 2019-му подешевшає до $73 за барель

Спад відбудеться в результаті повільного розморожування пакту країн ОПЕК із Росією щодо обмежень поставок та підтримки ціни.

Ціни на нафту у 2019 році трохи впадуть до контрольного показника $73 за барель марки Brent, проте цей шлях може бути тернистим. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2019".

 

Зазначається, що спад відбудеться в результаті повільного розморожування пакту країн ОПЕК із Росією щодо обмежень поставок та підтримки ціни.

 

Видання прогнозує, що якщо говорити про збільшення поставок, то Саудівська Аравія в найкращій ситуації. Рекордні показники видобутку сланцевої нафти в США також підуть на спад. Апетити Китаю на чорне золото зменшаться відповідно до сповільнення його економіки. А торговельна ворожнеча між Піднебесною та США відлякає багатьох інвесторів у цій галузі. 

 

  • Журнал «Український тиждень» дев'ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

схожі новини