Новини 2019-01-04 11:39

"Північний потік-2" вбиває Україну - Чапутович

Глава МЗС Польщі заявив, що газопровід руйнує наслідки санкцій проти РФ.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що проект газопроводу "Північний потік-2" загрожує безпеці України та означає антиєвропейську позицію Німеччини. Про це йдеться в інтерв’ю німецькому виданню Das Handelsblatt.

 

За його словами, Nord Stream 2 руйнує наслідки санкцій проти РФ.

 

"Газопровід руйнує наслідки санкцій, "Північний потік-2" вбиває Україну. Коли транзит російського газу територією України буде припинений, ця країна втратить не тільки серйозні прибутки, але перш за все гарантію захисту перед черговою російською агресією", – зауважив він.

 

"Польща, США і Єврокомісія представляють тут проєвропейську позицію, Німеччина – антиєвропейську. Німеччина часто думає, що європейська позиція тотожна з німецькою, але у випадку з "Північним потоком" це не так", – наголосив Чапутович.

 

Раніше Чапутович запропонував призначити спеціального посла генерального секретаря ООН з питань України. Крім тогр, на його думку, до "нормандського формату" (Німеччина, Франція, Україна, РФ) мають приєднатися США і ЄС.

 

Нагадаємо, 30 листопада Чапутович виступив за введення санкції проти Росії через російську агресію поблизу Керченської протоки.

схожі новини