Новини 15:26

Німеччина розпочала розслідування щодо витоку особистих даних політиків

Зазначається, що відповідно до останніх даних, не існує жодних проблем з урядовими мережами.

Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) розпочало вивчати справу про викрадення та оприлюднення персональних даних німецьких політиків, журналістів та музикантів. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Хакерська атака на політиків: зараз BSI інтенсивно вивчає цю справу в тісній співпраці з іншими федеральними органами влади. Національний центр кіберзахисту взяв на себе центральну координацію", - йдеться у дописі.

 

 

 

 

Наголошується, що відповідно до останніх даних, не існує жодних проблем з урядовими мережами.

 

Нагадаємо, 4 січня хакери опублікували персональні дані депутатів Бундестагу, членів партій, журналістів та музикантів. Хакери атакакували ключові партії ФРН: Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального Союзу (ХСС), Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН), партії Зелених, Вільної демократичної партії (ВДП), Лівої партії Німеччини. Водночас дані ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) ще не були викладені в мережу. Серед відомих політиків, які стали жертвами хакерської атаки - федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та екс-глава Соціал-демократичної партії (СДПН) Зіґмар Ґабріель.

схожі новини