Новини 12:42

NASA скасувало візит до США керівника "Роскосмосу" через його участь в анексії Криму

Брайденстайн під тиском конгресменів вирішив перенести на невизначений термін візит до США керівника "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна.

Американське космічне агентство (NASA) відклало на невизначений час візит до США керівника "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна, який знаходиться під санкціями США за його роль в анексії Криму в 2014 році. Про це повідомляє USA Today

 

За даними видання директор NASA Джим Брайденстайн під тиском конгресменів вирішив перенести на невизначений термін візит Рогозіна. "NASA повідомило російському космічному агентству "Роскосмос", що запланований візит генерального директора "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна, який планувався на лютий 2019 року, необхідно відкласти", - заявила прес-секретар Брайденстайна Меган Пауерс.

 

Нова дата візиту призначена не була. З критикою візиту Рогозіна виступили сенатори-демократи Марк Уорнер і Джинн Шехіна, член комітету з асигнувань, який фінансує NASA. "Послання Америки Кремлю має бути однозначним - у дій є наслідки", - заявила Шехіна.

 

"Запрошення адміністратора Брайденстайна Дмитру Рогозіну, одному з провідних архітекторів кремлівської кампанії агресії проти сусідів, знецінює наше послання і підриває основні цілі національної безпеки США", - підкреслила вона.
 

Нагадаємо, що  верхня палата Конгресу США більшістю голосів схвалила законопроект, який дозволяє американському космічному агентству NASA продовжувати використання ракетних двигунів російського виробництва в рамках поправки до закону про санкції проти РФ.

схожі новини