Новини 16:06

На Донеччині через негоду також обмежили рух траспорту

Зокрема, обмежено рух всього транспорту на автодорозі Т-0803 "Запоріжжя-Маріуполь" між смт. Нікольське Волноваського району та с. Новокраснівка.

У зв’язку зі складними погодними умовами з 6 години ранку понеділка, 7 січня, обмежено рух транспорту на території Донецької та Запорізької областей. Про це повідомляє прес-центр патрульної поліції у Facebook.

 

 

 

На Донеччині обмежено рух всього транспорту на автодорозі Т-0803 "Запоріжжя-Маріуполь" між смт. Нікольське Волноваського району та с. Новокраснівка.

 

У Запорізькій області рух всього транспорту обмежено на автодорозі М-14 "Одеса-Новоазовськ" від смт. Приазовське до с. Азовське.

 
Крім того, у Запорізькій області обмежено рух великовагового та маршрутного транспорту на автодорозі М-14 "Одеса-Новоазовськ" (з 475-го по 557-й кілометр); М-30 "Василівка-Бердянськ" – від м. Токмак до с. Азовське та від с. Азовське – до с. Дмитрівка (45км -143 км).

 

Як повідомляли, на деяких ділянках автомобільних доріг у Запорізькій області у понеділок, 7 січня, через ускладнення погодних умов обмежено рух транспорту. 

схожі новини