Новини 2019-01-08 12:04

У ВМС України підбили підсумки діяльності у 2018 році

Зазначається, що загалом діяльність флоту була спрямована на реалізацію завдань з реформування структури виду та приведення його до стандартів НАТО.

У Миколаєві на базі Навчального центру Військово-Морських сил Збройних сил України під керівництвом командувача ВМСУ адмірала Ігоря Воронченка та за участю представників командування флоту, керівників органів військового управління та командирів військових частин 4 січня було підбито підсумки діяльності флоту за 2018 рік.

 

"Основні зусилля за минулий рік були спрямовані на виконання програми розвитку Військово-Морських сил Збройних сил України. Оптимізовано систему управління, нарощено спроможності берегового та морського компоненту, розгорнуто сили та засоби ВМС в акваторії та на узбережжі Азовського моря", - наводить слова І.Воронченка прес-центр Командування ВМС ЗСУ у Facebook.

 

В інформації зазначено, що протягом року було успішно реалізовано такі завдання, як створення бойових частин, комплектування сучасними зразками озброєння, поліпшення соціально-побутової бази, перехід на нову систему харчування за каталогом.

 

"У цілому діяльність флоту була спрямована на реалізацію завдань з реформування структури виду та приведення його до стандартів НАТО", - йдеться в повідомленні.

 

Перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Талалай у своїй доповіді розповів про подальшу роботу Збройних сил у рамках програми "Перспективна модель ЗС України на період до 2021 року".

 

Після завершення заходу командувач ВМС визначив основні напрями та пріоритети функціонування ВМС України в 2019 році.

 

Як повідомляли, у відповідь на агресивні дії Російської Федерації Військово-морські сили України розгорнули сили й системно нарощують угруповання в Азовському морі.