Новини 14:38

У Ірані звільнили українського моряка, якого звинувачували у вбивстві

Новічков зараз перебуває на території посольства України в Ірані.

У Ірані у вівторок, 8 січня, звільнили українського моряка Андрія Новічкова, якого підозрювали у вбивстві матроса судна Arezoo. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

 

 

За його словами, Новічков зараз перебуває на території посольства України в Ірані.

 

"Щойно було звільнено українського моряка Новічкова. Зараз Андрій перебуває на території Посольства України в Ірані. Вітаю одеситів з поверненням нашого земляка! Було приємно втішити цією звісткою бабусю Андрія Олену Миколаївну, яка чекала на звільнення онука. Особисто подякував їй за стійку позицію та віру у вирішення ситуації", – зазначив президент.

 

Крім того, він додав, що Новічков уже за кілька днів повернеться в Україну.

 

Нагадаємо, 7 січня 2017 року на судні Arezoo, під прапором Ірану, молодший рядовий матрос Мохаммад Бахранпур вистрибнув за борт. Свідком цієї події став українець Андрій Новiчков, якому згодом пред'явили звинувачення у вбивстві. Також повідомлялося, що українському морякові Андрію Новiчкову загрожує смертна кара, у разі доведення його вини у вбивстві іранця.

 

1 липня 2018 року перший секретар посольства України в Ірані Сурен Бальянц повідомив, що Андрій Новічков оголосив голодування. 

схожі новини