Новини 19:50

У МВФ повідомили, скільки траншів планують надати Україні в 2019 році

Зокрема, у графіку запланованих переглядів виконання Україною умов програми вказані три дати.

Міжнародний валютний фонд повідомив, що програма кредитування МВФ для України Stand By передбачає виділення трьох траншів до кінця 2019 року, у тому числі двох на загальну суму 2,6 мільярдів доларів. Про це йдеться в останньому аналітичному звіті МВФ.

 

Зокрема, у графіку запланованих переглядів виконання Україною умов програми, після яких Виконавча рада Фонду ухвалить рішення про виділення наступного траншу, вказані три дати. Перша – 18 грудня 2018 року, коли нова програма Stand By для України була затверджена керівництвом Фонду з рішенням виділити 1,4 млрд дол. як першого траншу.

 

Виділення другого й третього кредитів за програмою передбачені після завершення переглядів МВФ, спланованих, відповідно, на 15 травня та на 15 листопада 2019 року. Суми спланованих траншів рівнозначні – по 1,3 млрд дол.

 

Як повідомлялося, 18 грудня Рада директорів МВФ ухвалила програму допомоги stand-by для України на 14 місяців на загальну суму $3,9 млрд, а також вирішила найближчим часом виділити у рамках цієї програми перший транш на $1,4 млрд. 

 

21 грудня Національний банк України повідомив, що Україна отримала перший транш від Міжнародного валютного фонду в рамках нової кредитної програми stand-by в розмірі 1,4 мільярда доларів. 

 

схожі новини