Новини 10:54

Суд переніс розгляд умовно-дострокового звільнення політв'язня Балуха

Зазначається, що засідання відбудеться 25 січня.

В окупованому Криму засідання підконтрольного Росії Керченського міського суду з питання щодо умовно-дострокового звільнення українського активіста Володимира Балуха перенесли з 9 на 25 січня.

 

За словами адвоката Балуха, засідання суду «перенесли через процесуальні моменти», при цьому захисник не уточнив, у чому саме вони полягають.

 

Як повідомляли, захист незаконно засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха подав клопотання про умовно-дострокове звільнення політв'язня. 

 

Нагадаємо, 19 березня 2018 року незаконно засуджений український активіст Володимира Балуха оголосив безстрокове голодування. Натомість 9 жовтня стало відомо, що політв'язень вирішив призупинити голодування на час етапування до колонії, а після прибуття на місце відбування покарання знову відмовиться від їжі. 

 

18 жовтня заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз повідомив, що Балух вже знаходиться в Керченській колонії. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

 

5 липня  Балуху  оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів.

схожі новини