Новини 2019-01-10 13:30

Марі Лекен: Усі учасники збройного конфлікту в Україні мають пам’ятати: усе, що відбувається, рано чи пізно стане відомим

Адже, за словами представниці швейцарської гуманітарної організації Geneva Call, залучено багато організацій, які спостерігають за розвитком ситуації, усе ретельно задокументовується.

Усі ті, хто сьогодні бере участь у конфлікті на сході України з обох боків, як у складі державних формувань, так і на недержавному рівні, мають пам’ятати: усе, що відбувається, рано чи пізно стане відомим. Про це в інтерв’ю Тижню розповіла Марі Лекен, представниця швейцарської гуманітарної організації Geneva Call.

 

Вона пояснила це тим, що залучено багато організацій, які спостерігають за розвитком ситуації, усе ретельно задокументовується.

 

«Ідея в тому, щоб максимально наблизитися до правди. Звичайно, ми можемо ніколи не дійти згоди щодо того, якою саме вона є, однак намагаємося докопатися до неї в пошуках справедливості навіть після закінчення конфлікту. Якщо справедливість не відновлено зараз, це відбудеться в майбутньому», - сказала Лекен.

 

Тому, за її словами, кожен має розуміти це й виконувати свої обов’язки найкращим чином, щоб уникнути кримінальної відповідальності та надмірних страждань мирного населення.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»