Новини 10:26

"Я не збираюся падати духом". Сенцов написав нового листа з колонії

Лист був написаний ще 30 грудня 2018 року, і упродовж майже двох тижнів проходив тюремну цензуру.

Перша віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у четвер, 10 січня, отримала листа від українського політв'язня Олега Сенцова, який утримується в колонії суворого режиму в Лабитнангі у Росії. Про це віце-спікер повідомила у Facebook.

 

"Ключові слова доя українців і світу : « Я не собираюсь падать духом или тем более , унывать- не дождутся!.... В общем, я не собираюсь прекращать ни творческую деятельность, ни общественную». Олег пише, що продовжує багато працювати , наприкінці грудня 2018 закінчив новий роман . Чекає, що цього року вийде в світ збірка його оповідань, роман і розпочнуться зйомки кіно чи театральна постановка по його сценарію", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Геращенко зазначає, що лист був написаний ще 30 грудня, і упродовж майже двох тижнів проходив тюремну цензуру.

 

"Коли читаєш такої сили листа, написаного 30 грудня 2018, у в‘язниці, отриманого після проходження тюремної цензури тільки зараз, вчергове дивуєшся мужності Олега й налаштованості на позитив, попри всі важкі обставини . Цей лист стимулює працювати далі , не опускати руки. Не маємо права. Українці в тюрмах РФ показують нам сильний приклад",- наголосила перша віце-спікер.

 

Як повідомляли, український політв’язень Олег Сенцов, який утримується в колонії суворого режиму в Лабитнангі, може користуватися телефоном лише раз на місяць та отримує газети із місячним запізненням. 

 

 Нагадаємо, 21 грудня 2018 року, українського політв'язня Олега Сенцова, засудженого в Росії на 20 років суворого режиму,  виписали з медичної частини колонії в Лабитнангі. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

схожі новини