Новини 2019-01-14 18:22

Прокуратура завершила досудове розслідування щодо керівника «РИА Новости Украина»

Кирилу Вишинському та його захисникам надано доступ до матеріалів розслідування.

Слідчий відділ Головного Управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим за дорученням прокуратури Автономної Республіки Крим 10 січня повідомив керівнику «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському та його захисникам про закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні. Про це 14 січня повідомила прес-служба прокуратури АРК.

 

"У четвер, 10.01.2019, слідчим відділом Головного Управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в м. Херсон) за дорученням прокуратури Автономної Республіки Крим повідомлено керівнику «РИА Новости Украина» та його захисникам про закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні та надано доступ до матеріалів досудового розслідування", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, СБУ прийшла з обшуками до київського офісу російського агентство міжнародної інформації  "РИА Новости Украина" 15 травня 2018 року. Зокрема, працівники спецслужби спільно з Прокуратурою Криму розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних РФ. Так, правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України.

 

Згодом стало відомо, що у Києві Служба безпеки України затримала працівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. Йому оголошено про підозру у держзраді. 

 

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для керівника пропагандистського агентства РФ "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, його взяли під варту на 60 днів без можливості внесення застави.

 

21 травня адвокат Андрій Доманський повідомив,що подав апеляції на рішення суду про взяття під варту керівника "РИА Новости Украина".

 

1 листопада Херсонський міський суд продовжив термін утримання під вартою Вишинському до 28 грудня. 

схожі новини