Новини 2019-01-15 12:02

В Одесі затримали учасників акції на підтримку українських моряків

Зазначається, що до 30 представників різних патріотичних організацій намагалися облити фарбою паркан і ворота генерального консульства Росії.

В Одесі у вівторок, 15 січня, поліція затримала двох учасників акції на підтримку полонених українських моряків, які намагалися облити фарбою будівлю генерального консульства Російської Федерації. Про це повідомляє місцеве видання "Думская".

 

 

Зазначається, що до 30 представників різних патріотичних організацій в ході акції на підтримку моряків намагалися облити паркан і ворота диппредставництва фарбою. Однак поліція попередила це і затримала двох учасників акції, у тому числі екс-самооборонця Тодора Пановського.

 

 

Також повідомляється, що він встиг кинути банку з фарбою через нацгвардійців, заляпавши деяких з них. Після цього Пановського затримали і на дали кинути другу банку. Затриманого відвезли до відділу поліції, активісти продовжили протест і запалили фаєри.

 

Як повідомляли, дипломати з Латвії, ЄС, США, Великої Британії, інших країн Балтії, Польщі, Чехії, Швеції та Данії у вівторок, 15 січня, приїхали на засіданні суду у Москві щодо українських моряків, захоплених РФ біля Керченської протоки.