Новини 13:22

У поліції пояснили затримання учасників акції на підтримку українських моряків в Одесі

Вирішується питання про притягнення затриманих до відповідальності за дрібне хуліганство та непокору вимозі поліцейського.

Поліція Одеської області підтвердила інформацію про затримання двох учасників акції на підтримку українських моряків біля Генерального консульства РФ в Одесі, зазначивши, що вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності. Про це у вівторок, 15 січня, повідомляє прес-служба поліції області.

 

"Під час заходу біля консульства РФ на підтримку українських моряків один з учасників акції намагався залити фарбою розміщену на воротах табличку з назвою дипломатичної установи. На вимогу правоохоронців не порушувати публічний порядок чоловік не відреагував та продовжив протиправні дії. У цей час інший учасник події почав відтягувати поліцейських, перешкоджаючи їм виконувати свої повноваження. В результаті протиправних дій фарбою були залиті поліцейські, які забезпечували охорону публічного порядку", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що учасники акції запрошені до відділення поліції для надання пояснень.

 

"Вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст. 173 (дрібне хуліганство) та ст. 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення", – додали правоохоронці.

 

Нагадаємо, 15 січня в Одесі поліція затримала двох учасників акції на підтримку полонених українських моряків, які намагалися облити фарбою будівлю генерального консульства Російської Федерації. 

схожі новини