Новини 17:04

Безпілотник ВПС США здійснив шестигодинну розвідку біля лінії розмежування на Донбасі

БПЛА здійснював політ на висоті 16 тис. метрів і на відстані 70-80 км від лінії фронту, перебуваючи в контрольованому Києвом повітряному просторі.

Стратегічний безпілотний літальний апарат Військово-повітряних сил Сполучених Штатів Америки RQ-4B Global Hawk у вівторок, 15 січня, здійснив багатогодинну розвідку вздовж лінії розмежування на Донбасі. Інформація про це міститься в моніторингових даних західних авіаційних ресурсів.

 

За їхніми відомостями, дальній розвідувальний безпілотник, що вилетів з авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія, упродовж шести з половиною годин курсував дугою уздовж лінії розмежування з ОРДіЛО. Він здійснював політ на висоті 16 тис. метрів і на відстані 70-80 км від лінії розмежування, перебуваючи в контрольованому Києвом повітряному просторі.

 

На Донбас американський безпілотник летів через повітряний простір Греції, Болгарії та Румунії.

 

Як повідомляли, у п'ятницю, 11 січня, розвідувальну місію біля берегів окупованого Криму розпочав літак радіоелектронної розвідки Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США, він почав політ вздовж узбережжя Росії та поблизу окупованого Криму.

схожі новини