Новини 2019-01-16 11:58

Кабмін розпорядився створити Національний одеський медуніверситет

Водночас в уряді наголосили, що студенти Одеського національного та Кримського державного медуніверситетів продовжують навчання в новому ВНЗ.

Кабінет міністрів розпорядився створити Національний одеський медичний університет на базі Одеського національного медуніверситету та Кримського державного медуніверситету імені Георгієвського. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті уряду.

 

"Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо утворення Національного Одеського медичного університету, реорганізувавши шляхом злиття Одеський національний медичний університет та Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського. Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених зазначеному Міністерству", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у Кабміні наголосили, що студенти зазначених ВНЗ продовжують навчання в Національному Одеському медуніверситеті.

 

Як повідомлялося, 27 грудня Міністерство охорони здоров'я повідомило, що в Україні буде створений новий Національний одеський медичний університет. Того ж дня уряд ухвалив рішення про створення Національного одеського медичного університету.

 

Нагадаємо, 3 вересня Міністерство охорони здоров’я повідомило, що вважає незаконними вибори нового виконувача обов’язків ректора Одеського національного медуніверситету замість призначеного МОЗ в.о. ректора Костянтина Аймедова. За даними відомства, у результаті голосування "простим підняттям рук, без належної фіксації та мандатів, учасники незаконних зборів "висловили недовіру" призначеному МОЗ України в.о. ректора Костянтину Аймедову та проголосували за призначення на цю посаду голови профкому Юрія Сухіна".

 

10 грудня МОЗ повідомило, що невідомі захопили Одеський національний медичний університет (ОНМедУ). За даними відомства, зазначені особи звільняють працівників університету та знищують офіційну документацію.