Новини 2019-01-16 12:05

Безпілотник ОБСЄ зафіксував велике скупчення російських танків в районі Тернового на Донбасі

За даними звіту СММ ОБСЄ, техніка знаходиться за межами виділених місць для її зберігання.

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у неділю, 13 січня, зафіксував 21 танк (тринадцять Т‑72 і вісім Т‑64)  російсько-окупаційних військ в районі Тернового на схід від Донецька. Про це це у середу, 16 січня, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook, посилаючись на Українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

 

За даними звіту СММ ОБСЄ, важке озброєння з боку збройних формувань Російської Федерації розміщується за лініями відведення, але за межами виділених місць для їхнього зберігання.

 

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо зберігання важкого озброєння у виділених для цього місцях, та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту.

 

Як повідомляли, Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксувала поблизу окупованих Єнакієвого та Луганська важке озброєння, заборонене Мінськими угодами та зосереджене за межами визначених місць зберігання.

схожі новини