Новини 12:39

Росія не буде направляти делегацію в ПАРЄ – Ар'єв

За словами Ар'єва, РФ не вдалося змусити ПАРЄ поступитися через шантаж.

Росія вже вчетверте вирішила не направляти свою делегацію в Парламентську асамблею Ради Європи. Про це в четвер, 17 січня, повідомив глава української делегації в Асамблеї Володимир Ар'єв.

 

"Росія не представить свою делегацію в ПАРЄ четвертий рік поспіль. Країні, яка не поважає принципи Ради Європи, не вдалося переламати цю організацію і змусити поступитися через шантаж. Українська делегація зробила все для того, щоб відстояти базові цінності, які в Асамблеї були під загрозою", – наголосив він.

 

Як повідомлялося, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд повідомив, що участь Росії в статутних органах буде припинена, якщо Москва не відновить платежі в бюджет організації в 2019 році. 

 

Нагадаємо, 9 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи скасувала голосування за резолюцію про правила накладання санкцій.

 

8 жовтня стало відомо, що Парламентська асамблея Ради Європи проведе термінові дебати щодо Росії. Віце-президент ПАРЄ, голова постійної делегації Верховної Ради України в Асамблеї Володимир Ар’єв наголосив, що позиція генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда щодо лобіювання зняття санкцій з Росії у Парламентській асамблеї Ради Європи може призвести до знищення можливостей організації. 

 

2 жовтня Верховна Рада ухвалила заяву, в якій висловила свою позицію щодо спроб керівництва  Парламентській Асамблеї Ради Європи повернути повноваження російської делегації шляхом внесення змін до регламенту Асамблеї на вимогу Росії. 

схожі новини