Новини 2019-01-17 19:02

Трамп доручив підробити результати опитувань у 2016 році - Коен

Ек-адвокат президента США заявив, що жалкує через свою "сліпу відданість" Трампу.

Колишній адвокат президента Сполучених Штатів Америки Майкл Коен заявив, що заплатив за підробку результатів опитувань громадської думки напередодні передвиборної кампанії 2016 року "за дорученням" Дональда Трампа.  Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Що стосується статті в WSJ щодо підтасовування результатів опитувань, то я робив це за дорученням і виключно в інтересах президента США Дональда Трампа. Я щиро жалкую через свою сліпу відданість людині, яка цього не заслуговує ", - наголосив він.

 

 

 

 

Нагадаємо, 12 грудня суд у Нью-Йорку засудив  Коена до трьох років позбавлення волі. Коена визнали винним в ухилянні від сплати податків, наданні неправдивих свідчень перед Конгресом та порушенні законів про фінансування політичних кампаній. Підсудний цілковито визнав свою провину.

 

22 серпня Коен під присягою зізнався, що здійснював фінансові злочини за дорученням тодішнього кандидата на пост глави Білого дому. 

 

Згодом Трамп розкритикував Коена після того, як він пішов на угоду з прокурорами і зізнався, що здійснював злочини за дорученням Трампа. "Якщо хтось шукає хорошого адвоката, я наполегливо рекомендую не наймати Майкла Коена", - сказав він.

 

Як повідомлялося, 27 липня Коен заявив, що готовий свідчити проти Трампа спецпрокурору Мюллеру.

схожі новини