Новини 2019-01-18 12:37

СБУ викрила посібника російських спецслужб на Донбасі

Затриманий був керівником антисемітської організації, яка діяла в напрямку дестабілізації ситуації в регіоні на етнічному підґрунті.

У районі проведення операції Об'єднаних сил підрозділами Служби безпеки України зі складу Об’єднаних сил припинено протиправну діяльність керівника антисемітської організації, яка впродовж останніх років системно діяла в напрямку дестабілізації ситуації в регіоні на етнічному підґрунті. Про це у п'ятницю, 18 січня, повідомив прес-центр штабу ООС  у Facebook.

 

Зазначається, що затриманий підтримував стосунки з проросійськими політичними структурами та отримував від них фінансування.

 

"Свої дії він також координував з невстановленими представниками спецслужб РФ (з дислокацією в АР Крим). Планував у випадку військового вторгнення безпосередньо сприяти воєнізованим структурам країни-агресора в захоплені територій України. В подальшому розраховував очолити керівну посаду в новостворених органах окупаційної влади", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, у Харківській області співробітники Служби безпеки України викрили механізм фінансування бойовиків терористичної організації "ЛНР".