Новини 11:18

У Києві розпочали будівництво меморіалу на алеї Героїв Небесної Сотні

Початку робіт передувало тривале відтермінування, зокрема, через незакінчене слідство щодо розстрілів 20 лютого 2014 року.

У Києві розпочались підготовчі роботи зі спорудження меморіалу на алеї Героїв Небесної Сотні. Про це у понеділок, 21 січня, повідомила прес-служба Національного музею Революції Гідності у Facebook.

 

Зазначається, що початку робіт передувало тривале відтермінування, зумовлене різними чинниками, основний з яких – незакінчене слідство щодо розстрілів 20 лютого 2014 року. Генеральна прокуратура домоглася арешту ділянки, виділеної під будівництво меморіально-музейного компексу.

 

 

На даний момент досягнуто домовленості між керівниками музею та управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури про те, що підготовка до будівництва на нижньому відрізку алеї не завадить роботі слідчих.

 

 

Першим у спорудженні комплексу стане будівництво меморіалу, спроектованого українськими архітекторками. Їхній проект переміг у відкритому анонімному міжнародному конкурсі архітектурних пропозицій. Виконавця робіт обрано за підсумками торгів у ситемі ProZorro. 

 

Нагадаємо, 20 лютого 2018 року було підбито підсумки і представлено переможця конкурсу проектів майбутнього Меморіалу Героїв Небесної Сотні. За словами голови конкурсної комісії Матіаса Зауербруха, проект-переможець розробили у Львові архітектори Ірина Волинець і Марія Поцик.

схожі новини