Новини 09:54

Гуайдо заявив, що Венесуела ні з ким не розриває дипвідносин

Раніше лідер опозиції оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.

Голова Національної асамблеї Венесуели та лідер опозиції Хуан Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента, заявив, що країна зберігає дипломатичні відносини з усіма державами. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"На підставі повноважень, даних мені Конституцією, повідомляю, що ми є суверенною державою і продовжуватимемо дипломатичні відносини з усіма країнами світу", - йдеться у заяві.

 

 

 

 

Нагадаємо, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

 

Зокрема, масові акції протесту в країні почалися після того, як 21 січня в Каракасі група військових захотіла усунути від влади чинного президента Ніколаса Мадуро та закликала громадян  приєднатися до демонстрацій. Однак урядові війська придушили протест.

 

Раніше Центр моніторингу за соціальною конфліктністю (OVCS) зазначив, що було ідентифіковано 14 загиблих осіб, усі в результаті кулі. Водночас місцеве видання La Prensa de Lar повідомило, що кількість загиблих під час протестів у Венесуелі зросла до 16 осіб.