Новини 2019-01-24 10:58

Коен відклав свої свідчення у Конгресі США через "погрози" від Трампа

Зазначається, що до такого рішення Коена заохочували члени його родини.

Колишній адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Майкл Коен відклав свої свідчення у Конгресі через "занепокоєння щодо безпеки його сім'ї". Про це повідомляє Bloomberg.

 

Зазначається, що до такого рішення Коена заохочували члени його родини.

 

"Його сім'я попросила його про перенесення слухань після закликів Трампа і його адвоката Роберта Джуліані почати розслідування проти тестя Майкла Коена", - зауважив радник Коена Ланні Девіс.

 

"Президент тероризує того, хто хотів сказати правду перед Конгресом", - наголосив він.

 

Зокрема, Коен повинен був давати свідчення перед Комітетом з нагляду та урядової реформи Палати представників Конгресу США 7 лютого.

 

Своєю чергою, Трамп, якого запитали, чи він погрожував Коену, повідомив журналістам: "Я б сказав, що йому загрожує правда".

 

Раніше адвокат Трампа Руді Джуліані назвав "брехливою" статтю BuzzFeed про те, що голова Білого дому примусив Коена збрехати у Конгресі про його зв'язки з Росією. П

 

Коен заявив, що заплатив за підробку результатів опитувань громадської думки напередодні передвиборної кампанії 2016 року "за дорученням" Трампа.

 

12 грудня 2018 року суд у Нью-Йорку засудив  Коена до трьох років позбавлення волі. Коена визнали винним в ухилянні від сплати податків, наданні неправдивих свідчень перед Конгресом та порушенні законів про фінансування політичних кампаній. Підсудний цілковито визнав свою провину.

 

22 серпня 2018 року Коен під присягою зізнався, що здійснював фінансові злочини за дорученням тодішнього кандидата на пост глави Білого дому. 

 

Згодом Трамп розкритикував Коена після того, як він пішов на угоду з прокурорами і зізнався, що здійснював злочини за дорученням Трампа. "Якщо хтось шукає хорошого адвоката, я наполегливо рекомендую не наймати Майкла Коена", - сказав він.

 

Як повідомлялося, 27 липня 2018 року Коен заявив, що готовий свідчити проти Трампа спецпрокурору Мюллеру.

схожі новини