Новини 16:19

У розвідці повідомили, скільки Росія виділила на втручання у вибори-2019 в Україні

Зазначається, що дані гроші будуть спрямовані на проплату фейкових новин і організацію провокацій.

Влада Російської Федерації додатково виділила своїм спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності на виборах в Україні у 2019 році. Про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки Єгор Божок в інтерв'ю "Укрінформ".

 

"Ми отримали інформацію, що Кремль наказав на цей рік додатково виділити 350 мільйонів доларів своїм спецслужбам для роботи по втручанню у вибори в Україні", - зазначив Божок.

 

Він підкреслив, що дані гроші будуть спрямовані на проплату фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, а також для підготовки кібератак.

 

Так, за даними розвідників, влада РФ розраховує, що будь-яке перезавантаження влади в Україні "потягне за собою певний параліч державного механізму", доки вибудується нова владна вертикаль.

 

"Ця пауза зачепить усі сфери життя, у тому числі й військової організації, що дасть Росії вікно можливостей у кілька місяців для того, щоб безболісно окупувати Україну, як вона намагалась це зробити в 2014 році. Для цього біля наших кордонів уже перебувають майже 50 тисяч російських військових з усім озброєнням і технікою. Ступінь їх готовності варіюється від 24 до 72 годин", - підкреслив голова Служби зовнішньої розвідки.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив, що Росія вже напрацювала величезний арсенал засобів втручання у вибори

схожі новини