Новини 19:09

У політв'язня Гриба різко погіршилось самопочуття у залі суду

Однак зазначається, що суддя все одно продовжив засідання, не зважаючи на протести адвоката.

У четвер, 24 січня, у Росії відбулось чергове судове засідання по справі українського політв'язня Павла Гриба, на якому Гриб заявив про дуже погане самопочуття, але лікар, не провівши огляд, виписав довідку для суду про задовільний стан здоров'я. Про це повідомив батько політв'язня Ігор Гриб у Facebook.

 

Ігор Гриб зазначив, що під час засідання Павлу стало погано і йому викликали "швидку допомогу". Фельдшер зробив політв'язню знеболюваний укол та рекомендував три години полежати.

 

"Але суддя все одно продовжив засідання", - написав батько Гриба. Він зазначив, що суддя навіть не реагував на протести адвоката.

 

 

 

"Стосовно дій РФ на вимогу ЄСПЛ провести дообстеження Павла: прийшов гастроентеролог (так представився), здійснив зовнішній огляд (не торкаючись тіла) і виписав довідку про гарний стан здоров'я", - написав Гриб.

 

Також батько політв'язня відзначив, що на судовому засіданні не було жодного журналіста з України.

 

Як повідомляли, політв'язень Павло Гриб заявив про підміну ключового свідка у своїй справі - Тетяни Єршової.

 

Нагадаємо, 7 листопада в Росії Північно-Кавказький окружний військовий суд на шість місяців продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою незаконно затриманому українцю Павлу Грибу, якому інкримінують нібито сприяння тероризму.

 

23 липня в Росії на засіданні Північно-Кавказького окружного суду незаконно затриманий українець Павло Гриб заявив, що не визнає своєї вини після того, як прокурор зачитав обвинувальний акт. Грибу закидають схиляння до 205.1, частина 1 КК РФ – тобто схиляння до теракту.

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі. 

схожі новини