Новини 15:12

У США заарештували екс-радника Трампа Роджера Стоуна

Політичному радникові пред’явлені звинувачення за сімома пунктами.

У американському штаті Флорида заарештували колишнього політичного радника американського президента Дональда Трампа - Роджера Стоуна, йому пред'явлені звинувачення за сімома пунктами, зокрема, в чиненні тиску на свідків, перешкоджання правосуддю і в дачі неправдивих свідчень.

 

Про це в п’ятницю, 25 січня, повідомило агентство Associated Press з посиланням на офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера.

 

Зазначається, що звинувачення не стосуються питання про передбачуване змові передвиборного штабу Трампа з російським керівництвом під час виборчої кампанії 2016 року - ключового питання розслідування спецпрокурора Мюллер.

 

 

Очікується, що Стоун постане перед судом пізніше в п'ятницю.

 

Нагадаємо, у квітні 2018 року стало відомо, що спецпрокурор Мюллер, який розслідує втручання Росії у вибори США, вирішив перевірити заяву колишнього радника американського президента Дональда Трампа Роджера Стоуна щодо зустрічі із засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанжем.

 

У червні Стоун заявив, що у 2016 році зустрічався з росіянином, який запропонував купити компромат на Гілларі Клінтон за $2 млн. Однак Стоун відмовився від пропозиції.