Новини 2019-01-25 17:05

Озброєний бойовик не пропустив патруль ОБСЄ до об’єкту поблизу Перевальська

Бойовик пояснив свою відмову тим, що для проїзду місії йому необхідно отримати попередній дозвіл від своїх командирів.

Озброєний бойовик російських окупаційних військ не пропустив патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до роботи на об'єкті поблизу Перевальська Луганської області. Про це у п'ятницю, 25 січня, повідомив прес-центр штабу ООС, посилаючись на дані Української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

 

"За даними звіту СММ ОБСЕ, який опубліковано 24.01.2019 року, зафіксовані обмеження свободи пересування, під час виконання Мандата Місії. Так, поблизу селища Перевальськ (на захід від Луганська) озброєний окупант збройних формувань РФ в черговий раз відмовив патрулю Місії у доступі до об'єкту, який міжнародні спостерігачі планували перевірити. Бойовик пояснив свою відмову тим, що для проїзду СММ за маршрутом патрулювання йому необхідно отримати попередній дозвіл від своїх командирів", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, російські окупаційні війська та їхні найманці на Донбасі забороняють спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ здійснювати моніторинг та потрапляти на контрольовані ними об’єкти і території, прилеглі до кордону з Російською Федерацією.