Новини 2011-05-13 23:06

Мєдвєдєв: відродження фашизму в Україні свідчить про незрілість

Активізація фашистських організацій в Естонії, Грузії і в Україні свідчить про незрілість політичних засад цих країн, переконаний президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв.

Говорячи про відродження фашизму в колишніх радянських республіках, Мєдвєдєв зазначив: "Що стосується Естонії, Грузії, України — мені це також сумно, дивитись гидко».

«Це свідчить про незрілість політичних засад у цих країнах», — вважає президент РФ.

«Чорт знає хто, чорт знає під якими прапорами ходить, руки підкидають у привітаннях, пропагують речі, від яких волосся дибки стає у наших людей похилого віку. Якби мертві знали — в труні б перекинулися», — сказав Мєдвєдєв.

«Тому перш за все потрібно вимагати дотримання чинних правил кримінального закону та їх неухильного застосування і поширення на всіх, хто живе в нашій країні, — підкреслив він. - Тоді ми з такими проблемами в Росії стикатися не будемо».

«Якщо влада танцює на кістках людей, які колись захищали їх країну, ми повинні розуміти, яке в нас ставлення буде до цієї влади, і виходячи з цього вибудовувати нашу зовнішню політику», — заявив глава російської держави.

Як повідомлялось, 10 травня перший віце-спікер Ради Федерації РФ Олександр Торшин заявив, що Росія несе частину відповідальності за інциденти за участю націоналістів, що сталися у Львові.

9 травня, після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, - представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і ветеранами.

За даними міліції, внаслідок бійок у Львові постраждали 14 людей, було затримано 9 осіб. При цьому у ВО «Свобода» заявили, що в лікарню потрапили двоє її членів – один з пораненням від пострілу з травматичного пістолета, другий – зі струсом мозку.

схожі новини