Новини 16:39

На раді міністрів глав МЗС ЄС Клімкін порушить питання допомоги Донбасу

За його словами, він нагадає про інфраструктурні проекти і про те, як підтримати людський капітал", - сказав Клімкін на прес-конференції.

На засіданні ради міністрів закордонних справ країн Євросоюзу глава зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін підніме питання надання допомоги Донбасу. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

"На наступному засіданні ради міністрів закордонних справ Європейського союзу в Брюсселі я там буду говорити з міністрами. Тобто це буде як раз і бачення, що ми можемо зробити в сенсі покарання РФ, в сенсі політичного тиску, в сенсі можливих санкцій, але в тому числі і в першу чергу про допомогу українському Донбасу. Будемо говорити про інфраструктурні проекти і про те, як підтримати людський капітал", - сказав Клімкін на прес-конференції.

 

Як повідомлялося, 3 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що в Україні необхідно провести дискусію щодо подвійного громадянства. 

 

30 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що українцям треба почати суспільну дискусію стосовно можливості мати громадянство декількох країн.

схожі новини