Новини 2019-01-29 11:42

Глави МЗС України та Чехії з робочою поїздкою вирушать до Маріуполя

Зокрема, програмою поїздки передбачено відвідання КПВВ "Гнутове" та огляд акваторії Маріупольського морського порту.

Міністри закордонних справ України і Чехії Павло Клімкін і Томаш Петршічек у вівторок, 29 січня, прибули до Дніпра, звідки разом із данським колегою Андерсом Самуельсеном та представниками місії ОБСЄ вони вилетять до Маріуполя. Про це повідомив Павло Клімкін  у Twitter.

 

"Брифінг почали вже в літаку з Петршічеком. Зараз у Дніпрі чекаємо на Андерса і місію ЄС. З мапою добре, але скоро все побачимо на власні очі у Маріуполі", - написав міністр.

 

Зазначимо, спільна робоча поїздка міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна, Чеської Республіки Томаша Петршічека та Королівства Данія Андерса Самуельсена до Маріуполя пройде з метою отримання актуальної інформації про безпекову, гуманітарну та соціально-економічну ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил, зумовлену російською військовою блокадою українських морських портів в Азовському морі та військовою агресією Росії проти України.  Програмою поїздки передбачено, зокрема, відвідання КПВВ "Гнутове" та огляд акваторії Маріупольського морського порту.

 

Як повідомляли, голова МЗС Чехії Томаш Петржічек заявив, що зняття санкцій з Російської Федерації є можливим лише після відновлення суверенітету України в Криму та на Донбасі.

схожі новини