Новини 2019-01-29 12:28

Окупанти зі стрілецької зброї обстріляли Чермалик - штаб ООС

Крім того, міжнародні спостерігачі також зафіксували осколкові пошкодження, які виникли раніше.

Співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували свіжі пошкодження на двох стінах житлового одноповерхового будинку у селищі Чермалик, що знаходиться на схід від Маріуполя. Про це у вівторок, 29 січня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook, посилаючись на дані Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

 

За оцінкою спостерігачів СММ, усі пошкодження утворилися внаслідок влучання боєприпасів стрілецької зброї. Крім того, міжнародні спостерігачі також зафіксували на цих стінах осколкові пошкодження, які виникли раніше.

 

Власники будинку (подружжя у віці 50–55 років) показали спостерігачам кулю, яку, за їхніми словами, вони знайшли на землі під одним із місць вогневого ураження. За твердженнями господарів, 24 січня поточного року, в їхній будинок двічі влучали кулі. Ніхто з мешканців житлового будинку не постраждав. За словами подружжя, вони надвечір бояться виходити з дому на вулицю, оскільки в їхньому районі не припиняються обстріли.

 

Як повідомляли, російські окупаційні війська зі стрілецької зброї обстріляли селище Чермалик Донецької області, унаслідок чого ушкоджень зазнав дитячий садок та житлові будинки.