Новини 2019-01-30 12:02

Росі розмістила у Криму ракетні комплекси та нарощує війська біля кордону України - МОУ

Заступник міністра оборони Анатолій Петренко розповів у Німеччині про безпекову ситуацію навколо України.

Росія нарощує наступальні угрупування військ біля кордону України й розміщує ракетні комплекси в тимчасово окупованому Криму, що загрожують країнам Східної Європи. Про це у середу, 30 січня, заявив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко під час візиту до Німеччини.  передає прес-центр Міністерства оборони України.

 

Зокрема, у ході зустрічі з уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Зільбертом і парламентським державним секретарем Бундесверу Томасом Зільберхорном Петренко розповів про безпекову ситуацію навколо України, стан оборонної реформи, головні досягнення та основні пріоритети співробітництва з ФРН, НАТО та ЄС на найближчу перспективу. 

 

«Голова української делегації надав детальні відповіді на питання німецької делегації, які, зокрема, стосувалися ситуації на Донбасі та в Азовсько-Чорноморському регіоні, яка характеризується нарощуванням наступальних угруповань поблизу державного кордону України та мілітаризацією Кримського півострова, у тому числі з розміщенням ракетних комплексів, що є загрозою для східноєвропейських країн», - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, Петренко поінформував про акт відкритої військової агресії Російської Федерації в Керченській протоці та введення Україною у відповідь воєнного стану в окремих місцевостях, основних результатів дії цього правового режиму.

 

Як повідомляли, у Німеччині заявили про готовність забезпечити військову присутність Військово-морських сил Бундесверу в Чорному морі для стримування агресії Російської Федерації та підтримки України.
 

схожі новини