Новини 13:14

Через військові дії на Донбасі півмільйона дітей потребують невідкладної допомоги - ЮНІСЕФ

Зокрема, мова йде про доступ до чистої питної води, безпечне середовища для навчання, якісну охорону здоров’я та психосоціальну підтримку.

Через військові дії на Донбасі близько 500 тисяч дітей потребують невідкладного захисту та гуманітарної допомоги, зокрема, якісної медичної допомоги та психосоціальної підтримки. Про це у вівторок, 29 січня, повідомив прес-центр ЮНІСЕФ Україна.

 

“На сході України приблизно 500 тисяч дітей, уражених конфліктом, потребують невідкладного захисту та гуманітарної допомоги, зокрема, доступу до чистої питної води, безпечного середовища для навчання, якісної охорони здоров’я та психосоціальної підтримки. Ситуація є особливо гострою для дітей, які живуть у межах 20 км від лінії розмежування, де часті обстріли та величезна кількість нерозірваних боєприпасів становлять серйозну загрозу для життя”, - йдеться у повідомленні.

 

У ЮНІСЕФ наголошують, що українські діти не мають умов для безпечного навчання.

 

“Уже понад чотири роки конфлікт продовжує здійснювати руйнівний вплив на систему освіти: зруйновано або пошкоджено сотні шкіл. Діти вимушені навчатися в умовах бойових дій змінної інтенсивності та небезпек, викликаних нерозірваними боєприпасами. У 2018 році від обстрілів постраждали 16 навчальних закладів, а ще 50 було закрито”, - зазначають у ЮНІСЕФ.

 

Як повідомляли, дитячий Фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) направив на тимчасово окуповані території на Сході України вісім вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вагою майже 82 тонни.

схожі новини