Новини 15:50

Єврокомісія підготувала комплекс пропозицій у разі Brexit без угоди

Заходи повинні гарантувати, що молодь ЄС і Британії, продовжує брати участь у програмі Erasmus+.

Європейська комісія ухвалила рішення щодо комплексу надзвичайних пропозицій на випадок сценарію Brexit без угоди за освітньою програмою Erasmus+, про координацію соціального забезпечення з бюджету Європейського Союзу. Про це йдеться на сайті Єврокомісії.

 

Зазначається, що в разі Brexit без угоди затверджені заходи повинні гарантувати, що молодь ЄС і Британії, продовжує брати участь у програмі Erasmus+ 30 березня 2019 року, зможе завершити без перешкод своє навчання.

 

Водночас влади держав-членів ЄС продовжать враховувати періоди страхування, (самостійної) зайнятості  і статусу резидента в Сполученому Королівстві до його виходу з ЄС при розрахунках виплат соціального страхування, таких як пенсії.

 

Своєю чергою, британські одержувачі фінансування з бюджету ЄС продовжать користуватися виплатами за своїми чинними контрактами за умови, що Сполучене Королівство продовжить виконувати свої фінансові зобов'язання щодо союзного бюджету. 

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

схожі новини