Новини 10:15

Третина британських компаній можуть залишити країну через наслідки Brexit

Зазначається, що 16% компаній вже мають плани перенесення діяльності з Британії/

У Великій Британії майже третина компаній можуть перенести свою діяльність за кордон через наслідки Brexit. Про це свідчать результати дослідження британського "Інституту директорів", передає ВВС.

 

Зазначається, що 16% компаній вже мають плани перенесення діяльності з Британії, ще 13% активно розглядають такий варіант.

 

Водночас дослідження показало, що, хоча більші компанії вже перенесли свою діяльність, ймовірність того, що невеликі компанії будуть активно розглядати цю перспективу, майже вдвічі вища.

 

"Для таких фірм, які, як правило, мають більш обмежені ресурси, роздуми про такі дорогі дії чітко показують, в якому небезпечному становищі вони знаходяться", - зауважив директор інституту Едвін Морган.

 

Своєю чергою, виконавчий директор французької бізнес-мережі Paris Europlace Арно де Брессон відзначив, що близько 260 підприємств, які в основному працюють з Британії, "знаходяться на етапі підтвердження і впровадження", перш ніж перенести деякі операції до Франції.

 

Крім того, бельгійське урядове агентство Hub.Brussels, яке працює над залученням іноземних компаній у місто, заявило, що кількість британських компаній, які розширили або перенесли свою діяльність в Брюссель, подвоїлася після референдуму 2016 року.

 

Також агентство стверджує, що протягом 31 місяця після голосування за Brexit від 95 до 100 компаній створили нову юридичну особу в Брюсселі.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

схожі новини