Новини 16:09

Мей заявила, що має нові ідеї для відновлення переговорів з ЄС щодо Brexit

Вона також відкинула звинувачення, що відновлення переговорів з ЄС, присвячених "страхувальному планом" за ірландської кордоні, загрожує мирному процесу в Північній Ірландії.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що у неї є нові ідеї і підтримка британських парламентаріїв для відновлення переговорів з ЄС щодо Brexit. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Sunday Telegraph.

 

"Коли я повернуся в Брюссель, я буду боротися за Британію і Північну Ірландію, я буду мати в розпорядженні свіжий мандат (від парламенту, - ред.), нові ідеї та нову рішучість узгодити прагматичне рішення", - сказала вона.

 

При цьому вона висловила впевненість, що існує "шлях", який дозволить отримати підтримку більшості депутатів палати громад британського парламенту і здійснити вихід Великобританії з ЄС впорядкованим чином, при наявності угоди між Лондоном і Брюсселем.

 

Вона також відкинула звинувачення, що відновлення переговорів з ЄС, присвячених "страхувальному планом" за ірландської кордоні, загрожує мирному процесу в Північній Ірландії.

 

"Я налаштована на те, щоб провести Brexit, і провести його за графіком - 29 березня 2019 року", - додала прем'єр.

схожі новини