Новини 2019-02-03 18:48

"Слідство не завершене". Горбатюк та Закревська заперечили слова Луценка про вбивства на Майдані

Горбатюк заявив, що слідство не завершена та додав, що рішення про завершення слідства приймає прокурор у провадженні, а не генеральний прокурор.

Начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк та двокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська заперечили заяву генрокурора Юрія Луценка про завершення досудового слідства щодо винних у розстрілах на Майдані.

 

Горбатюк заявив, що слідство не завершена та додав, що рішення про завершення слідства приймає прокурор у провадженні, а не генеральний прокурор.

 

 У свою чергу Закревська прокоментувала слова генпрокурора на своїй сторінці в Facebook.

 

"Юрій Віталійович бреше. Розслідування розстрілів на Майдані не завершено. Слідчі експерименти всі не проведені. Експертизи не завершені. Допити всі не проведені. Відео і фото всі не зібрані і не опрацьовані", - заявила вона.

 

Раніше стало відомо, що ГПУ завершила розслідування в рамках кримінального провадження щодо екс-заступника начальника Головного управління МВС в Києві за фактами протиправних дій проти учасників громадського руху "Автомайдан" у січні-лютому 2014 року.

 

Нагадаємо, 1 листопада ГПУ повідомила, що завершила досудове розслідування щодо двох колишніх працівників ПМОП "Беркут",  проти екс-заступника начальника сектору кримінального розшуку одного із райуправлінь міліції Києва та оперуповноваженого цього підрозділу, а також стосовно керівника апарату Дарницького районного суду Києва.