Новини 2019-02-05 11:52

У ДПСУ назвали кількість громадян Росії, яких не пустили в України в 2019 році

Водночас у відомстві назвали основні підстави щодо не пропуску росіян в Україну.

Державна прикордонна служба повідомила, що з початку 2019 року в Україну не пустили понад 900 росіян. Про це повідомив прес-секретар ДПСУ Олег Слободян.

 

"Посилений режим контролю на кордоні триває. З початку року ми більше 900 громадян не пропустили на територію України",  – заявив він.

 

Водночас Слободян уточнив, що переважно підставами для не пропуску росіян були: не підтвердження мети поїздки, перевищення терміну перебування в Україні під час попередніх поїздок або ж порушення законодавства щодо відвідин окупованого Криму.

 

Як повідомлялося, Державна прикордонна служба повідомила, що за час дії воєнного стану, з 26 листопада по 26 грудня, в Україну не пропустили близько 1650 громадян РФ. 

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". 26 грудня о 14.00 спливає термін дії воєнного стану, введеного в десяти областях після нападу Росії на українські військові судна поблизу Керченської протоки.

 

30 листопада Україна обмежила в'їзд громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років на територію країни в умовах воєнного стану, який запроваджений з 26 листопада по 26 грудня. Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал оголосив, що в'їзд буде обмежено всім чоловікам відповідного віку, окрім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції.