Новини 17:18

Польща створила сили оборони кіберпростору

Сили оборони кіберпростору будуть новою структурою в польській армії.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак оголосив про створення сил оборони кіберпростору. Про це повідомляє RMF24.

 

За словами Блащака, сили оборони кіберпростору будуть новою структурою в польській армії.

 

 

 

 

"Ця структура буде поєднанням Національного центру криптології та інспекції інформатики. Щоб ця структура працювала добре, люди завжди є ключовими, усі ті, хто створить армію захисту кіберпростору, - зауважив він.

 

Водночас Блащак також призначив свого повноважного представника для створення сил оборони в кіберпросторі. Ним став полковник Кароль Моленда, фахівець з кібербезпеки, який раніше працював у Військовій контррозвідці.

 

 

 

 

Зокрема, він підкреслив, що створення таких сил оборони є імплементацією керівних принципів НАТО.

 

"Ми солідарні з союзниками, і безпека - один з наших пріоритетів", - запевнив Блащак.

 

Крім того, глава польського оборонного відомства Блащак також наголосив на своїй вдячності територіальним силам оборони, які, за його словами, присвячують свій вільний час, "щоб у кризовій ситуації бути присутнім, реагувати і захищати Польщу ".

 

"У рамках військ територіальної оборони ми створюємо кібер-компонент, щоб ті, хто сьогодні працює в ІТ-компаніях, які є професіоналами, які мають високі позиції на ринку, у разі бажання могли приєднатися до війська і захищати безпеку Польщі та поляків" - наголосив Блащак.