Новини 2019-02-06 13:24

НАЗК запустило реєстр корупціонерів

Зокрема, реєстр містить інформацію про осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про запуск Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Про це в середу, 6 лютого, передає прес-служба відомства.

 

 

"Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, довідка стосовно юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в ЕЦП юридичної особи, шляхом пошуку в реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

 

"Зареєстрований користувач може отримати довідку стосовно себе на основі персональних даних, вказаних у його ЕЦП (кваліфікованому електронному підписі). Реєстр безоплатний, зручний у користуванні та доступний цілодобово через офіційний веб-сайт Національного агентства. У реєстрі передбачена функція самостійного безоплатного отримання довідки юридичними особами - учасниками публічних закупівель", – уточнили в НАЗК.

 

Нагадаємо, 28 березня новим головою Національного агентства з питань запобігання корупції обрали Олександра Мангула.