Новини 2019-02-06 15:37

Геращенко закликала РФ передати Януковича Україні

Також перший віце-спікер парламенту вимагає від Путіна негайного вирішення питання заручників.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закликала Росію передати Україні колишнього президента Віктора Януковича для відбування покарання за державну зраду. Про це вона заявила в середу, 6 лютого.

 

"Ми вимагаємо від Москви передати Януковича Україні для відбування покарання за злочини – зраду Батьківщини. Й чекаємо від Путіна, а не лохів-шавок негайного вирішення питання заручників. В Путіна, а не лохів, ключі від тюрем і камер з українськими моряками, політв'язнями і заручниками", – наголосила Геращенко.

 

Нагадаємо, 24 січня Оболонський районний суд Києва ввечері оголосив вирок екс-президенту Віктору Януковичу у справі про державну зраду. Так, екс-президента визнали винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 111 (держзрада), частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України та засудили до 13 років ув'язнення. 

 

Своєю чергою, захист Януковича заявив, що подасть апеляцію на вирок.

 

Як повідомлялося, у жовтні 2018 року суд викликав Януковича для проголошення останнього слова. 29 серпня Оболонський районний суд міста Києва повідомив про виклик колишнього президента Віктора Януковича для участі у судових дебатах у справі про державну зраду. 

схожі новини