Новини 16:52

В Україні стартує монетизація субсидій

Порошенко заявив, що з 4 березня отримувачі субсидій отримають грошові кошти.

Президент Петро Порошенко в середу, 6 лютого, оголосив про старт монетизації субсидій для малозабезпечених українців. Про це повідомляє прес-служба президента.

 

 

"Ми дуже ретельно попрацювали з січня. Саме зараз, 6 лютого ми з вами запускаємо довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення.  В середньому розмір виплати складає 1500 грн. І після того, як отримувач субсидії розрахується за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються у його розпорядженні", – заявив він.

 

За його словами, з 4 березня отримувачі субсидій отримають грошові кошти.

 

Порошенко також наголосив на необхідності підвищення ефективності самого механізму субсидій. Водночас він зазначив, що фінансове забезпечення субсидій включає в себе і механізм надходження коштів від розмитнення так званих "євроблях" за умови, що вони перевищують 1 млрд від запланованого в Державному бюджеті.

 

"Зараз це показник значно перевищений і дає можливість президенту і уряду зробити відповідні кроки. Тому я вітаю, що сьогодні повністю відпрацьовані завдання, які були поставлені. Я дякую прем’єр-міністру за рішучі кроки, які були здійснені в цьому напрямку. Дуже важливо, що ми відпрацювали з "Ощадбанком" і з "Укрпоштою" щоб з самої першої хвилини механізм логісти працював як годинник", – додав Порошенко.

 

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив постанову щодо надання житлових субсидій у грошовій формі, повномасштабна монетизація запрацює з 1 жовтня 2019 року.

схожі новини